L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??

Go down 
+18
Fadeheart
Erza
Theo
Unbreakable
Slaatcain
Scout
hatagu
NoControl
blarke
Megyespite
Liara
Mephy
Vacak
Hoshi
DissectioN
Suffering
Steve
DividedSoul
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 7:49 pm

segitek majd
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Slaatcain




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Pár ötlet   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeKedd Nov. 30, 2010 8:44 pm

Üdv,

Játszottam pár napot a szerveren, és bár szinte csak pozitívumokat tudnék mondani róla, azért gyűjtöttem pár ötletet, egy-kettő saját kútfőből, néhány meg csak más szerókról. A következőkről lenne szó:

- Szavazás bónusz

A honlapon való szavazásért járó extrák, +X% exp, +X% adena, +X% drop
rate, mobok elleni tulajdonságok erősítése és hasonlók, meg esetleg egy bizonyos szavazatszám
után valami plussz bónusz. Ösztönzi a játékosokat a szavazásra, ezáltal a szerver
népszerűségét esetlegesen növelve.

- PvP/PK népszerűsítő eventek

Elvégre ez egy PvP szerver szerűség. Pl: Demonic Sword-okhoz hasonlóan biznyos számú játékos
legyőzése/megölése után bónuszokat kapnak a játékosok annak függvényében, hogy hány játékost
öltek le anélkül, hogy ők maguk meghaltak volna közben. (Természetesen a kezdő karakterekre
ez nem vonatkozna, de ez a Blessing of Protection buffal amúgyis kiküszöbölhető. A
pontfarmolás szintén megoldható).
PK korlátozására: minnél nagyobb a PK pontszáma vagy karma, annál
erősebb és annál hosszabb ideig tartó debuffot kap a játékos a halálakor.

- Anti-Bosslopás (legalábbis probléma volt a szerveren valamikor)

Boss ölő party játékos elleni védelmének maximalizálása és játékos elleni
sebzésének minimalizálása, természetesen módosíthatóak ezek az értékek, hogy ne
lehetetlenítse meg a bosslopást, csak nehezítse meg a tolvajok számára, és csak kis
mértékben kedvezzen a bossoló partynak, csak ezt egy fokkal nehezebb kihasználható hiba
nélkül kivitelezni.

- Anti-Bot

Ellenőrzi, hogy egy játékos aktív-e (tehát nem a piacon ül épp, vagy mondjuk szimplán csak peace zone-on kívül van), és ha aktív, akkor egy chat-ablakot villant fel neki, amit szimplán le kell okézni (vagy esetleg valamilyen ellenőrző kódot beírni neki, de az a játékosok számára kényelmetlenebb), és ha ezt valaki nem teszi meg, arról egy log fájlban, vagy bármilyen más módon értesíti a szerver üzemeltetőket, GM-eket, stb, akik rajta tarthatják a szemüket az adott játékoson/játékosokon (magam alatt vágom a fát Very Happy).

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha esetleg valamelyik ötlet tetszik, akkor a megvalósításban is segíthetek. Remélem szolgáltam némi hasznos információval. Smile

Tisztelettel,

Slaatcain.
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 10:49 am

PvP/PK
Részhez szólnék hozzá, valóban nagyon jó az 5let csak hát ugye itt is van olyan hogy emberi tényező, és ha bármilyen apró pici bónuszt is kapna valaki mondjuk a pvp pontjaiért biztos vagyok benne pár ember elkezdne karaktert "vissza ütni"...
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 2:28 pm

Idézet :

- Szavazás bónusz

A honlapon való szavazásért járó extrák, +X% exp, +X% adena, +X% drop
rate, mobok elleni tulajdonságok erősítése és hasonlók, meg esetleg egy bizonyos szavazatszám
után valami plussz bónusz. Ösztönzi a játékosokat a szavazásra, ezáltal a szerver
népszerűségét esetlegesen növelve.

Hasonlo dolgon mar mi is gondolkodtunk, egyelore technikai akadalyai vannak, de majd igyekszunk valamit kitalalni ra.

Idézet :


- Anti-Bot

Ellenőrzi, hogy egy játékos aktív-e (tehát nem a piacon ül épp, vagy mondjuk szimplán csak peace zone-on kívül van), és ha aktív, akkor egy chat-ablakot villant fel neki, amit szimplán le kell okézni (vagy esetleg valamilyen ellenőrző kódot beírni neki, de az a játékosok számára kényelmetlenebb), és ha ezt valaki nem teszi meg, arról egy log fájlban, vagy bármilyen más módon értesíti a szerver üzemeltetőket, GM-eket, stb, akik rajta tarthatják a szemüket az adott játékoson/játékosokon (magam alatt vágom a fát ).

Szinten olyan tema, amirol mar sokat beszeltunk. Jelenleg eleg jo bot logolo rendszerunk van, ami persze nem tokeletes, de igy is viszonylag hatekonyan tud kiszurni bizonyos programokat. (es ahogy fejlodik, egyre tobbet vesz majd eszre) Ezen logok alapjan mar vagy 30 accountot banoltunk, es meggyozodesem, hogy meg fogunk is jo sokat. Az a rendszer, amirol te irtal, akar mukodhet is, csakhogy itt figyelembe kell venni azt is, hogy az okozott "kellemetlenseg" aranyban all-e azzal, amit nyerunk a dolgon.


Idézet :


- Anti-Bosslopás (legalábbis probléma volt a szerveren valamikor)

Boss ölő party játékos elleni védelmének maximalizálása és játékos elleni
sebzésének minimalizálása, természetesen módosíthatóak ezek az értékek, hogy ne
lehetetlenítse meg a bosslopást, csak nehezítse meg a tolvajok számára, és csak kis
mértékben kedvezzen a bossoló partynak, csak ezt egy fokkal nehezebb kihasználható hiba
nélkül kivitelezni.

Oszinten szolva ezt en nem laton problemanak. Oldjak meg a bossolok, hogy ne oljek le oket. Persze aki egyedul, 8 box-al megy bossolni, annak nehezebb dolga lesz, ha meg kell vedenie magat, de ez szerintem nem is baj.

Idézet :

- PvP/PK népszerűsítő eventek

Elvégre ez egy PvP szerver szerűség. Pl: Demonic Sword-okhoz hasonlóan biznyos számú játékos
legyőzése/megölése után bónuszokat kapnak a játékosok annak függvényében, hogy hány játékost
öltek le anélkül, hogy ők maguk meghaltak volna közben. (Természetesen a kezdő karakterekre
ez nem vonatkozna, de ez a Blessing of Protection buffal amúgyis kiküszöbölhető. A
pontfarmolás szintén megoldható).
PK korlátozására: minnél nagyobb a PK pontszáma vagy karma, annál
erősebb és annál hosszabb ideig tartó debuffot kap a játékos a halálakor.

Egyetertek azzal, amit Unbreakable is irt, sajnos megindulna a trukkozes, es jatekosok ilyen teren bizony talalekonyabbak, mint mi. Smile

Osszessegeben koszunjuk a javaslatokat, biztos vagyok benne, hogy az otleteidbol tudunk majd hasznositani nehanyat a jovoben. (megha nem is pont ebben a formaban) De amivel most nem feltetlenul ertunk egyet, az is hasznos, hiszen gondolkozunk rajta, beszelunk rola, es ez viheti elore a szervert.
Vissza az elejére Go down
Slaatcain




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 11:34 pm

Hát igen, nehéz teljesen hibátlanul megoldani, az egyszer biztos. Én anno úgy csináltam hasonlót, hogy egy-egy új változót vezettem be a pvp és pk pontnak, ami minden halálnál, vagy bizonyos idő eltelte után nullázódott, és utána lehetett előről kezdeni. Néhány korlátozást is tettem bele, hogy ne lehessen olyan könnyen kihasználni, például minden pvp/pk-nál leellenőrizte, hogy azonos-e az ip, és ha igen, akkor nem adott pontot, így a dual boxos pontfarmolást lehetetlenné téve. De még ígyis ott volt a lehetősége, hogy egy cimboránkon húzzuk fel a pontunkat, ezért olyat is beiktattunk, hogy ugyanazért a karakterért csak egyszer kaphatunk pontot (amit még ki lehet egészíteni azzal, hogy ugyanazon az ip-n lévő karakterek megöléséért csak egyszer kaphatunk pontot, mert a cimboráink is dualboxozhatnak). Így az egyetlen megoldás ennek a kihasználására, hogyha sok barátunk van, akik szívesen meghalnak a kedvünkért. Az ilyen eseteket még annyival lehet megelőzni, hogy a buff erejét, amit kapunk nem túl nagyra állítjuk (egy példa, nálunk folyamatosan növekvő buff volt, +1-10% pvp sebzés[pk-nál] vagy védelem[pvp-nél] 1-10 pvp/pk pontért, a továbbiakért pedig már nem járt más bónusz), és a buff idejét is alacsonyra állítjuk (pl 5 perc, és ha egy pvp/pk után a játékosunk nem öl meg senkit 5 percen belül, akkor a buff lejár és a pontja nullázódik), így valószínűleg az a néhány barátunk nem akarja majd feláldozni magát egy ilyen kis semmiség miatt, és ha már pvp-ről vagy pk-ról van szó, 5-10 ember talán többet ér, mint +5-10% sebzés vagy védelem (ami valószínűleg leesik a játékosoknak is). Anno ennyit találtam ki hozzá, de a fondorlatos játékosok biztos, hogy még ezt a rendszert is át tudják verni. Esetleg még olyan finomításokat lehet beletenni, hogy klán/allytársakért nem jár pont, amit bár könnyű kijátszani, de azért valószínűbb, hogy az ismerőseink, barátaink nem a konkurens klánban vannak, hanem a miénkben.

Volt még olyan is bevezetve, hogy (ugyanezen a módon érvényes) pvp és pk pontokért itemeket kaptak, amit beválthattak különböző dolgokra. Persze ezek már lehet hogy túlcsicsázások csak. De azért ezek a csicsák tesznek egyedivé és különlegessé egy szervert Smile

Örülök ha a többi ötlet is tetszett, ha eszembe jut még valami, vagy találok valami jó dolgot, majd megírom.

Tisztelettel,

Slaatcain.
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 9:57 pm

Én egy olyan helyre gondoltam ahol : Ha felveszel egy questet akkor a mobok dobnak egy vagy több bizonyos questitemet és az be lehetne váltani materiálokra mint pld : Dmp,Scokes,Malloy,Asofe,Enria,Cl, stb matik lényegében egy Stakato Nest - The zero hour féle megvalósitásra gondoltam mivel a spoil elég gyéren adja a matikat manorozni meg az a 15 ember tud aki minden nap 15 taskal jatszik 5-6órát és várakat tudtak farmolni akinek meg más dolga is van a napjaiban, az meg verje a fejét a falba és szedje ki a 7dmp/mob v 5Cl/mob (spoil) Arról nem is beszélek h a questek fele hiányos de azt majd egy másik topicba irom ... szóval ez az én javaslatom gondoljátok át.
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 10:21 am

Spoilt illetőleg jelentős változás volt, dmp valóban 6db/mob esik de azt lehet gyártani is, cl viszont sokkal jobban esik a leírtaknál, varnish, stell, cbp, 80 körüli spoilossal is már szedhető a dropcalc szerint.
Vissza az elejére Go down
Slaatcain




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 32

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 9:10 pm

Hello,

Még valami - nálunk még gond volt régen, hogy a játékosok vádolták a GM-eket EM-eket, hogy tápolják a karijaikat (sajnos nem alaptalanul, de gondolom itt ilyen probléma nincs). De nem csak emiatt, hanem úgy egyébként is hasznos csalások elkerülésére, meg hasonlókra. A következőről lenne szó: egy paranccsal bármelyik játékos megnézhetné a célpontja felszerelését/képességeit/tulajdonságait esetleg még a buffjait is. Előnye és hátránya is van persze, kevesebb lenne a csalás (ami valószínűleg amúgy sem nagyon számottevő), és a játékosok nem vádolhatják egymást csalással. A hátulütője, hogy nem lehet titkolózni egymás előtt, mindenki ismerheti a másik trükkjét. Nemtudom itt mennyire lenne rá szükség, csak gondoltam leírom, hátha valaki ihletet kap belőle Smile Sok más játékba van ilyen funkció beépítve (pl WoW, bár ott azért más a helyzet).

Egy másik ötlet: nemrég előszedtem egy régi Diablo 2 CD-t, és onnan jött az ihlet Very Happy Arról lenne szó, hogy a Champion mobok rendszerét kicsit fel kéne bolygatni. Mint ahogy a D2-ben van többféle tulajdonságú champion, úgy itt is meg lehetne csinálni. Pl: gyors, agresszív, de nem túl erős, vagy lassú és erős, és még lehetne sok variáció, és akár a jutalom is más-más lehetne, az egyik sok adenát dob, a másik sok cuccot, a harmadik 3-szor annyit ad spoilra, a negyedikért meg 5-ször annyi xp-t kapsz, és így vegyítve még sok-sok más dologgal. Nah, mára ennyivel fárasztalak Very Happy Majd legközelebb folytatom.

Üdv,

Slaatcain.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 11:32 pm

Az elso otlet eleg vad szerintem, en jatekoskent baromira nem orulnek neki, ha a tobbi player nezegetne a cuccaimat. Szerintem ennek megvalositasara nincs sok esely.

A masodik viszont nagyon erdekes, meg fogjuk vitatni. Szerintem is feldobna a jelenlegi champion rendszert.
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 11:50 pm

Hát ez a stat számitós cucc számitós dolog ha nagyon kiváncsi vagy valakinek a cuccaira ki lehet számolni különbözö forumokon vannak ilyen számitások táblázatok attrit is lehet számitani szóval aki akarja tudni az fogja is enchantot is meg tudhatod enchant szinezéssel nem egy nagy trükk amugy meg egy pvp utan a trükkjei nagy részét is tudod a champion mobos ötlet nem rossz de vacak random cuccok dobálása sok mindent megbolygat de majd biztos megoldod Na fekszek holnap korán kelés bocsi a helyesírási hibákért ...
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 6:12 pm

2 javaslatom lenne.

1, Lehetne valami szebb fórum ami nem ilyen tárhelyen van. (gondolom van pár mega hely egy normális phpBB fórumnak a szerver gépen vagy a gépen amiről a honlap megy, ha nem ugyanarról üzemelnek) Láttam van/volt szavazás a fórumról csak épp nem volt olyan opció, hogy ízléstelen és rosszul felépített fórum motor.

2, Mivel jelenleg az S-grade bossolásnak túl sok értelme nincs a blessed enchanton kívül (itemeket elég commonból váltani), be lehetne ide is rakni a Clan Skillekhez szükséges itemek dropjait.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 7:28 pm

1, Azon, hogy webes forumot hasznalunk, nem fogunk valtoztatni. Valoban nem nagy szam felrakni egy ilyen forumot a szerverre, de ezzel gyakorlatilag nyitott kapuva valik a gep barki szamara. Es ez nem alaptalan felelem, sajnos mar tapasztalnunk kellett, hogy egy ilyen forum mekkora kockazatot jelent.
Masik webes forum hasznalatarol lehet szo (ezzel egyebkent nekem is vannak problemaim), de az biztos,hogy maradunk kulso forumnal.

2, Szerintem remek otlet, ha a tobbieknek is tetszik, meg fogjuk csinalni.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 7:39 pm

Esetleg akkor lehetne külső ingyenes tárhely szolgálatónál (nem akarok egyet sem reklámozni) regelni, általában biztosítanak 100-200 mega tárhelyet és sql/ftp hozzáférést, és nem jelentene támadási felületet a szervernek.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 7:56 pm

Meglatjuk, mondjuk ez mukodhet.
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 12:03 am

Szerintem ne legyen berakva a clan skilles itemek. ez nem High szerver hogy semmiért ne keljen megküzdeni. igyis beraktátok a mati moobokat ami szerintem bőven túltesz mindenen... kérdem én mi értelme volt akkor a 75os szervernek?
Vissza az elejére Go down
Fadeheart
Admin
Fadeheart


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Oct. 07.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 8:46 am

Úgy gondolom bőven van miért küzdeni. Ez a szervert lehet upper-midnek vagy lower-highnak is hívni, ezért szerintem bőven belefér ez a klánitemes könnyítés.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 1:11 pm

Én nézetemben a mid rate az 10-20 körül van, a 75 bőven high rate.
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 2:01 pm

Kis idő múlva mikor már sok mindenkinek kelleni fog a blessed enchik, akkor úgyis mindig le lesznek ölve a 70+os bossok. régen is így volt most is így lesz ezért fölösleges berakni szerintem a 75+os bossokba a clan itemeket. még egyszer hogy tiszta legyen:

A 75+ bossokat clan itemek nélkül is ölni fogják a blessed enchantokert. ha ezekbe berakjátok, akkor max annyit értek el vele, hogy minden olyan klán aki nem képes kicsit dolgozni a clan itemekert mindenki rendelkezni fog a skillekkel és a megszerzésükkel járó eddigi és jövőbeli munkának semmi értéke nem lesz. erre a példa a mati moobok amiket beraktatok isle of playerre. 1-2óra alatt annyit lehet kiszedni, hogy fejenként mindenki annyit mindent gyárthat, hogy a szerveren 1-2honapon belül mindenkinek fullos cuccai lesznek. mindenki megunja a játékot és elmegy. nincs semmi event a szerveren jó ideje. nincs semmi gm a szerveren jó ideje max hoshi szokott feljönni... de ő se csinálhat mindent egyedül... ventrilo-n egyáltalán nincs semmi gm. Jó lenne ha külön lenne egy ember aki a web részével foglalkozik mert ez így gagyi nagyon. dropcalc se az igazi. és van egy szép listám, de hiába irom le, ugyis csak olyasmik lesznek megcsinálva amik a gyors fejlődéshez és enchantoláshoz szükségesek... lásd mati moobok, most majd a clan itemek 75+ bossokban.... pedig nem véletlenül vannak kicsikben... meg ugye fortressnél az itemek is meg10x -tek...
ennyi erővel nem kell 75x szorzó lehetne 1000x is. és akkor nem kell állítgatni ezeken... mert én mást nem látok csak hogy ebbe az irányba haladunk. de ha nincs igazam akkor cáfoljatok rám, de eddig ezek tények...


u.i.: jövő: kisírják majd hogy vespert könnyebben lehessen spoilizni... és sorolhatnám...
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 6:42 pm

Erza adok egy tanácsot menj low rate-re, 75x xp rate melletti szerveren mindig ilyen volt az emberek sorsa. Hamar fullozza magát mindenki és marad a szájkarate. Very Happy

A fortessekből pedig ha nézted direkt ki lett véve a blessed skill enchant könyv.

"pedig nem véletlenül vannak kicsikben" - kérlek indokold. Most legyen mindenkinek még egy 70 körüli karija, ejha ilyen kis xp rate mellett szinte mission impossible. Mellesleg nekem direkt van rá karim, csak gondolj azokra akik páran játszanak egy klánban (tekints túl a tükrön Aliz, egy egész világ vár a másik oldalon, hogy felfedezd), kis társaságok akik jól érzik magukat együtt, had menjenek el 80 körül bossolni és fejlesszék a klánjukat, ne csak s-grade keymatival gazdagodjanak.

Nem tudom milyen mati mobról beszélsz amúgy, bekerült pár alap mati magasabb szintű mobokba is, te jó ég mi lesz így ? Anarchiaaaaa - Világvége, lehet a maják erre gondoltak !!! Láttál itt dmp-t esni 100asával, vagy hasonlókat ? Ha igen akkor visszatérünk a "mati mobokra". Kb annyi a könnyítés, hogy klán nélküli kari is tud némi matit szedni, engem spec a manor miatt csak a dmp érint (ami nem változott), de már érzem is, ahogy fullozódik a karim és kezdem megunni a játékot. Very Happy (na nem a kari miatt hanem a sok no life-er okoskodása miatt)

Mellesleg tartol tőle, hogy hamar kiég a szerver, de arra nem gondolsz hányan mentek el (ki pár perc ki pár hét után), csak mert pont hogy nem voltak neki(k) jók ezek a beállítások ?
Vissza az elejére Go down
Liara

Liara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 36

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 23, 2010 7:13 pm

Üdv!


Nem teljesen olvastam végig az egész topicot szóval nem tudom volt-e már erről szó, de lenne egy javaslatom.
Bekerült ugye pár matimob amivel így kicsivel több matit lehet összeszedni..... de mire azt legyártod ezer év... javasolnám hogy állítsák be, hogy a kovács ne kérjen receptet a gyártáshoz, hogy egyszerre nagyobb mennyiséget is tudjunk gyártani rövidebb idő alatt(ezzel kímélve a jónép rágcsálóit is). Mivel ugye jelenleg ,,gyors" gyártás van a gyártós törpikék nem esnek el ezzel sok mindentől ugye mert xp-t se így se úgy nem kap a gyártásért. Esetleg lehetne annyi nehezítés, hogy drágábban gyártson a kovács.
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 10:37 am

Szerintem ez a komment elég komolytalan volt és nem tudom mit akar vele elérni az illető remélem nem arra célzott h neki nehéz kiszedni 30as törpével a mati reciket mert ha ténleg erre gondol lemegyek hídba .5perc allatt ki tudsz szedni kb 20 Dmp recit amit ha beírsz kovácsnál h te 20asával akarod gyártani akkor egy kattintásal 1k dmpt fog neked gyártani .Amúgy meg már az is elég nagy könnyítés h nem veszi el a recit . A matimobokról már volt szó ha feljebb tekintesz ^^
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2010 4:17 pm

Javaslom az aktívabb admin hozzászólást a topic-okhoz. Több esetben elég lenne a tömör válasz lásd "Hülyeség - Hülyeség - Na ezt hogy képzelted ? - Nem rossz ötlet - Esetleg meg is valósítjuk a közeljövőben" és társaik. De visszacsatolás nélkül nem csoda ha az emberek nem fórumoznak és nem jelentik a bugokat és írják le ötleteiket.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 5:14 pm

Nem rossz ötlet - Esetleg meg is valósítjuk a közeljövőben Smile

Na de felreteve a trefat, van abban valami, amit irsz, megprobalunk majd aktivabban hozzaszolni a temakhoz. En tobbnyire mindenhova irok, ahol ugy erzem, hogy szukseges elmondani a velemenyem. Persze neha elso olvasasra nem irom meg a valaszom, es ilyenkor elofordul, hogy megfeledkezem a topicrol. Igyekszem majd en is jobban odafigyelni.
Vissza az elejére Go down
Tyrnal




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Nov. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 7:55 pm

Én javasolnék egy online player szamlálót a honlapra. Mivel lassan megközelítjük a 200 online playert csúcsidőben, így vonzóvá lehetne tenni a szervert azoknak akik csak a honlapot nézik.

Üdv

Tyrnal
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 12:11 am

támogatom .
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Kapcsolat :: Javaslatok-
Ugrás: