L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??

Go down 
+18
Fadeheart
Erza
Theo
Unbreakable
Slaatcain
Scout
hatagu
NoControl
blarke
Megyespite
Liara
Mephy
Vacak
Hoshi
DissectioN
Suffering
Steve
DividedSoul
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 5:34 pm

szerintetek min kéne változtatni a serveren? nektek mi az elképzelésetek.. mi jo mi nem jo mi hogy legyen?
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:04 pm

pl elindítani ... affraid Laughing
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 6:22 pm

hmm Stevie hidd el elöbb elindul mint gondolnád Smile) lehet már holna.. lehet holnapután Smile) figyelni kell... de tudod mit addig te is tartozz a csapathoz... és kürtöld a hirt hogy figyeljenek mert indulunk és jöjenek minél többen ha megigéred nekem hogy hivsz legalább 4 embert akkor megajándékozlak valami csini fegyoval Smile) de akkor az a 4 ember szoljon hogy te hivtad Smile) és ez érvényes mindenkire aki feljön.. ha 4 ember beregel és mondja hogy ö hivott akkor megajándékozom valamivel Smile)
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 9:32 pm

Én a klánomat hozom na:D
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 9:35 pm

Amúgy legyen 1 common váltó és kész nem kell túl csicsázni!! bounce
Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 10:30 pm

Én bufflimitet vezetnék be ha már így kérdezitek. Ha érdekel kifejtem bővebben is Smile
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 10:50 pm

Bármit lehet írni, minden érdekel minket. Meglátjuk mi az amit tényleg éremes lesz megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:01 pm

2 sor rendes buff meg 1 sor song/dance nem?ez norma
legalábbis ha jól emléxem nagyon régen ez volt itt is:)

Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:06 pm

A bufflimit lényege, hogy nem ész nélkül felrakunk minden buffot "aztá hadd szójjon!", hanem kicsit agyalni kell, hogy melyiket is érdemesebb használni. 26 buffra és 16 songra/dancre gondoltam én így első körben. , Úgy tudom ennyit szoktak beállítani és szerintem ennyinek elégnek is kell lennie. A party buffok self buffok, chanceos buffok és potik ezektől függetlenül működjenek, ergo ne tolják le a felrakott buffokat. Így jobban érezhető a self buffok előnye. Persze mondjuk két "Shield" nem kerülhet fel egymás mellé. Kisebb szintű buff ne írja felül a nagyobbat. Az átkok is kerülhetnének külön besorololásba, hogy azok se toljanak le semmit. Remélem sikerült érthetőn megfogalmaznom mindent. Szerintem ez jó rendszer, de bízom benne, hogy emiatt nem indul egy hónappal később a szerver, mert akkor megköveznek Razz
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:11 pm

Jézus diss, te milyen szerón nyomtad... az rengeteg buff te:D

1 sor 12 buff nem?

akkor 2 sor sima már mint pp over dc meg amilynek vannak ezekből 2 sor
dance / song 1 sor azaz 6-6 bőven elég

Ha annyi lenne amit te mondtál felállna a szőr mindenhol, ahogy az már meg is történt:D
Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:15 pm

Partybuff alatt nem az over/wc buffokat értettem, hanem a party ud-t, phranah-t meg ilyesmiket. Így pontos Smile Amúgy egy sor 12 vagy 13 buff ha jól tudom. Ugyanarról beszélünk Razz
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:16 pm

Az mindenhol ugyvan hogy, legalábbis úgy tudom, h nem nyomja le a buffot:)



(Gyere már chatboxra :-D)
Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 11:18 pm

de akkor mi túl sok? Very Happy
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 11:19 am

Shuffering... a common válto npc megvan már Smile common itemeket át lehet váltani normálisá Smile
buffok limitálva vannak söt az ideük is rövidebb..
azon kivül kapotk még pár uj npc-t is amiröl most nem beszélnék legyen csak meglepetés Smile)

hozhatod a clánod Very Happy hamarabb eljön az idö mint gondolnátok Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 11:54 am

Buff idő rövidebb?:O 20 sima buff 5 dance ennél is?Very Happy:O nem már:D (perc)
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 12:13 pm

Divided biztos masra gondolt, a "buff ido" nem valtozik.
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 12:17 pm

Huh, oki.
Smile
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 1:07 pm

nem nem.. én ugy értettem a multkorihoz képest rövidebb.. szal nagyrészt maradtak az átlag idök Smile
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 2:59 pm

Amikor régen itt voltunk akkor 20/3 as volt szóval ha ilyen lesz jóSmile
Vissza az elejére Go down
Mephy

Mephy


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 20.
Age : 32

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 3:05 pm

öhm,nekem csak kérdésem lenne. Box limit lessz? -am én hívtam Sufferinget meg a klánját ugy h én kapok vmit? Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 3:55 pm

öö box limitröl én még nem tudok... szal lesz dualbox

offline tradebe vannak ujitások még!! ha ezt a többi ember is igazolja kaphatsz valamit Very Happy ha látom hogy feljönnek játszani majd..

öö 20/3 simán jó

boxrol még utánanézek neked
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Liara

Liara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 5:47 pm

Tényleg , bizonyos box-szám korlátozáson nem gondolkoztatok? Mondjuk egy ember két box.... ha minden második ember be tud hozni 4-5 boxot, a csapatmunka fölösleges lesz, nem beszélve arról h elég sok kaszt(bufferek) szinte csak utánfutó karakterek lesznek. Sad
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 6:03 pm

igen erre mi is gondoltunk
biztos vagyok benne hogy nem lesz olyan hogy 1 ember fog bossolni 4-5 karival ezt megigérem Smile) és a buffereknek is szerpük lesz.. csapatmunka. ful partys bossolás Smile
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 8:56 pm

Ha itt is box limit lesz mint Varázslóvilágon akkor nem jövök vissza bejövök 2törpével meg fökarival +mellé vmi buffer ugy tudok gyártani amugy meg Ha nem akarod h egyedül bossoljanak akkor : Nagyobb P.atk M.atk Hp reg és Kisebb HP igy a bossolás nem lesz 50perces de viszont kell active Healer és szerintem emeljetek p.defet mivel titant beteszed attackra és nem kell vele foglalkozni viszont varit nem tudod beallitani mint egy botot szal Box korlat ne legyen Smile
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 9:55 pm

nem tudom az elképzeléseiteket a piaccal kapcsolatban. Ha az öreg taurin előtt lesz akkor annyira nem számít, de ha kint lesz a főtéren akkor viszont érdemes lenne elválasztani a privat - buy / sell / packeg sell / creation valami kis oszlopokkal, hogy valami rendszer legyen benne
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Kapcsolat :: Javaslatok-
Ugrás: