L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??

Go down 
+18
Fadeheart
Erza
Theo
Unbreakable
Slaatcain
Scout
hatagu
NoControl
blarke
Megyespite
Liara
Mephy
Vacak
Hoshi
DissectioN
Suffering
Steve
DividedSoul
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 27, 2010 10:24 pm

Nem is rossz ötlet:D

Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:36 am

a boxlimit, mint ötlet, nekem személy szerint nem tetszik. "durva" farmoláshoz (stakato 5 szoba egy dance-song-magnusból) azért kellett az az over-dc-ee-dancer-singer kombináció az ölő kari mellé, anélkül kábé esélytelen (nehogymár a farmolásról szóljon a szerver... inkább farmolok 5 órát és aztán pvp, minthogy farmoljak 15 órát és veszítsem el az életkedvem is, mert nem megy hatékonyan). bossölést egyedül meg elég egyszerűen ki lehet iktatni: bossokból ne lehessen vampirizálni...
a sokboxos megközelítés ellen nagyszerűen védene, ha lenne "koktél" vagy sok-sok L2day tekercs, és akkor csak ee+dance+song kell.
a fejenként két box korlátozást meg mesterkéltnek érzem, ha két lakótársam jön be 2-2 bufferral és csak a buffmakróra tenyerelnek rá 3 percenként, mert egyébként indexet olvasnak, akkor már ejnyebejnye? és ha a két lakótárs nincs otthon, de nyomkodom a gépükön a makrót? Smile) ez így sehogy se jó. a varázsvilágban is ez akasztott ki, bár a kutya se bannolt, amikor VM-ről bevittem 6 boxot, plusz laptopról még 2-t; ettől függetlenül pvp-ben ha én megyek fullbuffban (még cicabuffot is teszek magamra), de az ellenfél 3 boxszal és 3 emberrel van, attól függetlenül, hogy kevesebb támogató mágiája lesz, valószínűleg csúnyán elgyepál, ha egy kicsit tud játszani Wink
a buffidőkről: a 3 perces dance, song kicsit széthúzza a farmolást (vic ugye 5p), de túlélhető, ha +time-ra enchantolom a fontosakat. csak akkor a gc lehetne elérhető termék Smile
Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:47 am

A box korlátozás szerintem is hülyeség. Az aktív buffernek így is van értelme, más kérdés, hogy nem élnek vele. Buff időnek a 20/5-öt javaslom, és ha azt akarjátok hogy sok ember legyen a szerveren akkor tegyetek ki egy online player mutatót és hagyjátok, hogy behozzam azt a 120 boxot xD
Vissza az elejére Go down
NoControl




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 8:57 am

Én is beszállok egy kisebb klánnal Smile
Vissza az elejére Go down
Liara

Liara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 11:00 am

Attól mer van 2k ember online és annak a 3/4 dual box azzal sem érsz el sok mindent....hát nem tudom én stakatoban ee+sps(egyik sem box) simán tudtunk ölni nem kellett mellé meg 56 másik buffer.
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:37 pm

Rengeteg minden változott, éppen ezért minden visszajelzés fontos lesz számunkra, amint szabad lesz számotokra is a szerver. Nem minden lesz úgy, ahogy eddig megszoktátok, de épp eszű határok között bármin lehet változtatni.
Vissza az elejére Go down
NoControl




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 12:43 pm

Attri rendszert kilehetne kapcsolni (max weapon). QHP és CP poti reuse ne 0 sec legyen.
Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:30 pm

az attri rendszert maximálisan támogatom kikapcsolásra, pláne freyás változásokkal triplaresistes páncélattribute-tal... attri cry... etc... rengeteg, gyakorlatilag felesleges farmolás, aminek csak az a végeredménye, hogy aki hülyére farmolja magát (de szó szerint...), az 30% sebzéselőnyt ér el azokkal szemben, akik SEMENNYIT nem... ha fegyverre lesz attri, akkor is max minimálisan (mondjuk level 2 - 25 attri), és akkor marad értelme az attribute bónuszt adó skilleknek és buffoknak is... (holy weapon, holy blade, holy/dark armor, resistek).

a multiboxról meg annyit, hogy ez kényelmi és élvezeti szempont nálam, ráadásul a mostanában preferált farmolási formához (dreadnaught) nem elég 1 db dc, vagy pont a vonatozás élvezete vész el Very Happy
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:48 pm

Attri a játék része nem kéne kivenni vagy nem lex ember itt:D
Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:49 pm

aha, akkor legyen potom pénzért vásárolható és legyen enchanter, mert különben a hajad kihullik, mire a 300/5x120 attrit kifarmolod... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:54 pm

Ember szépen lassan kell ennyi,, nem 1 hónapos wipe ok lesznek hanem évek múlva ha bejön..
Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 1:57 pm

ha 1 hónapnál többet kell farmolni, hogy effektív legyél pvp-ben, akkor mi értelme annak, hogy high-rate? varázslóvilágos highrate farmszerver feeling lesz a vége... ez kell nekünk? ha könnyen elérhető a sima attri stone és a crystalért sem kell darabjáért 2 órát farmolni (személyes tapasztalat, 100x-es "PURE PVP" szeróról...), akkor persze nem szólok.
Vissza az elejére Go down
Liara

Liara


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:24 pm

Elég sajnálatos dolog ha Te csak úgy tudsz pvpzni, ha fullos a karid és mögötted lohol a nogradebe öltöztetett supportcsapatod. Ebben semmi élvezet nincs. Nincs hova fejlődni ezek után. A legjobb ha beszólsz klánba, hogy hozzátok amitek van és hergeljük a másikakat.
Na de mindegy, mert manapság a csapatjáték már nincs meg sehol. Inkább játszok valami offline rpg-vel....
Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 2:46 pm

félreértesz, pvpzni 20perces buffokkal szoktam, mert tankkal eltart egy ideig, mire lecsapkodok 3-4 embert. és igen, ahhoz viszont kell a minél jobban felattrizott armor...

szerk: gondolj bele, ha az ellenfél fel van nyomva attribútumokra, én meg nem, akkor +40-70% sebzés. az sok, még egy tanknak is... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:30 pm

Mielőtt megölitek előre egymást:
Nem nehéz akár tovább csökkenteni az attri hatását, de stone/crystal megszerzése se olyan nehézre van belőve, ami szintén lehet tovább finomítani. Amúgy hiába iktatnánk ki, aki sokat tud farmolni annak tuti hamarabb lesz sokkal jobb ruhája-fegyvere, és azok nem 30-70% dmg jelentenek...

És amúgy is sok lúd disznót győz, főleg mivel a debuffok elég jól bejönnek Wink.
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:36 pm

Nah levegöbe hadonáztok a számokkal mondok nektek pontos értékeket

Attribute Defense Ha az elemental defed 650 akkor a sebzés 16%át kapod meg
350 akkor a sebzés 33%át kapod meg
200 akkor a sebzés 42%át kapod meg

Aztán szurkolok h készülödjön a szeró
Vissza az elejére Go down
blarke




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Oct. 27.
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest - Kelenföld

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 3:40 pm

ezt nem tudom, honnan szedted, pite Smile
ha attr def >= attr atk, 100% dmg
ha attr def < attr atk - 75, akkor 140% dmg
ha attr def < attr atk -150, akkor 170% dmg
ha attr def < attr atk -300, akkor 200% dmg
breakpointok:
0-75 difinél szép lineárisan nő
75-145 nincs különbség, 145-150-nél ugrik
150-295 nincs különbség, 300-nál ugrik Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
NoControl




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 5:15 pm

Amióta van attri rendszer azóta van elszarva az l2, olyan táp kariakt lehet összebugolni vele hogy a többi ember emiatt hagyja el a szervert. (healer, tank, stb..) aki sokat farmol annak jól enchizett cuccai lesznek és pvpben az dönt ki mennyire van enchantolva nem pedig az h mennyire tud bugolni. QHPn pedig azért szükséges állitani mert akinek van vára az nyomkodja a potit és halhatatlan akinek meg nincs az meg csak döglik. A sok lúd disznót győzről annyit hogy voltam én már olyan szerveren (pont ezen) ahol 5 ember jött egyszerre mégis én maradtam állva, aztán jött a sok anyázás... nyomkodtam a qhpt, 16os volt a legrosszabb cuccom, full attri, 100 dmgnél nagyobbat nem kaptam (DoomBringer). Hozzáteszem ez 4 hónap farm eredménye (aktiv).


A hozzászólást NoControl összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 28, 2010 5:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 5:18 pm

NoControl írta:
Amióta van attri rendszer azóta van elszarva az l2, olyan táp kariakt lehet összebugolni vele hogy a többi ember emiatt hagyja el a szervert. (healer, tank, stb..) aki sokat farmol annak jól enchizett cuccai lesznek és pvpben az dönt ki mennyire van enchantolva nem pedig az h mennyire tud bugolni. QHPn pedig azért szükséges állitani mert akinek van vára az nyomkodja a potit és halhatatlan akinek meg nincs az meg csak döglik.

ebbe van igaság qhp-n télleg változtatni kellene
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 6:51 pm

Szerintem pedig jo ugy a poti, ahogy van. Es azt sem veletlenul talaltak ki, hogy varbol lehessen szedni. Az ara esetleg atgondolando, de a mukodesebe nem hinnem, hogy bele kellene nyulni.


A hozzászólást Vacak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 28, 2010 9:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mephy

Mephy


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 20.
Age : 32

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 9:16 pm

monnyonle
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 9:54 pm

eltévedtél. ez nem 5let.

viszont ami még érdekes lehet soe/teleport:
1. HB-ról távozás után 2.seo általában human kezdőre rak, helyette gludin-t havasolnám
2. Ha lesz global gk vagy ha paptól mennél katába/nekróba akkor fent a felszínre rak a portál ha lehetne a zigura elé kerülni jól esne.
3. fix port helyek a városbam

-------------------------más----------------

A másik dolgot sikerült elfelejtenem mire ezt leírtam. Lehet hogy kellene valami pirulát bekapkodnom??? (de gondolom ne hashajtót) rendeer jocolor
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 28, 2010 11:06 pm

Steve írta:
eltévedtél. ez nem 5let.

viszont ami még érdekes lehet soe/teleport:
1. HB-ról távozás után 2.seo általában human kezdőre rak, helyette gludin-t havasolnám
2. Ha lesz global gk vagy ha paptól mennél katába/nekróba akkor fent a felszínre rak a portál ha lehetne a zigura elé kerülni jól esne.
3. fix port helyek a városbam

-------------------------más----------------

A másik dolgot sikerült elfelejtenem mire ezt leírtam. Lehet hogy kellene valami pirulát bekapkodnom??? (de gondolom ne hashajtót) rendeer jocolor

1. szerintem ne legyetek lusták humán kezdö ide oda ott a ggk Smile
2. ne legyél lusta uszni se Very Happy
3. városba mindig fix port helyek voltak

tableta? ketamin + kávé +whisky lol!
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 6:21 am

Ide ötleleket kértetek és én írtam le "párat", DE NEM LEUGATÁST VÁRTAM TÖLED TE KI .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DividedSoul írta:
Steve írta:
eltévedtél. ez nem 5let.

viszont ami még érdekes lehet soe/teleport:
1. HB-ról távozás után 2.seo általában human kezdőre rak, helyette gludin-t havasolnám
2. Ha lesz global gk vagy ha paptól mennél katába/nekróba akkor fent a felszínre rak a portál ha lehetne a zigura elé kerülni jól esne.
3. fix port helyek a városbam

-------------------------más----------------

A másik dolgot sikerült elfelejtenem mire ezt leírtam. Lehet hogy kellene valami pirulát bekapkodnom??? (de gondolom ne hashajtót) rendeer jocolor

1. szerintem ne legyetek lusták humán kezdö ide oda ott a ggk Smile
2. ne legyél lusta uszni se Very Happy
3. városba mindig fix port helyek voltak

tableta? ketamin + kávé +whisky lol!
Vissza az elejére Go down
Suffering

Suffering


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Oct. 18.
Age : 35
Tartózkodási hely : Pétfürdő / Várpalota

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 8:07 am

Ez hol leugatás ... mond


A hozzászólást Suffering összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 29, 2010 8:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Kapcsolat :: Javaslatok-
Ugrás: