L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??

Go down 
+18
Fadeheart
Erza
Theo
Unbreakable
Slaatcain
Scout
hatagu
NoControl
blarke
Megyespite
Liara
Mephy
Vacak
Hoshi
DissectioN
Suffering
Steve
DividedSoul
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 12:37 am

Kint van, aztan majd meglatjuk.
Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 8:07 pm

ez a mostani updatel bekerult stunos dolog h sebzesre 40 % ra leutod egy kicsit soknak tunik, ha ramegy a stun 2-3 utes vagy, ha szerencsed van 4-5 es lejon. Azert mert egy csomo stun resist nelkuli karira rament a stun es elkezdett sirni nem igy kene kompenzalni
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 11:16 pm

A stun eddig is le eshetett azzal ha ütöttek, sőt maga a skill amivel bestuntad és sebbzett is rögtön leszedhette, de csupán 10%al.

Ha találsz normális tesztet leírást, hogyan is megy ez offon akkor biztos hogy alakítva lesz, én most csak ezt találtam(nem éppen megbízható forrás), de nézegetek még honlapokat és ha föl fogok tudni menni HF PTSre, akkor ott ki is fogom próbálni:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 11:51 am

haldoklik a szerver valami változtatás sürgősen elkelne (remélem nem vészmadár vagyok)
Vissza az elejére Go down
Scout




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Oct. 31.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Dyna reci   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 5:27 pm

HI nemlehetne kitalálni vmit dyna weapon reci questre? Vicc hogy spoilra Icarus ,Vesper jobban esik mint Dynasty questbol. És ráadásul randomra. Giants cave questbe 100itembol 41 love letter 47 Giants' Doodle.
Vissza az elejére Go down
Alric

Alric


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 18.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: dyna   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 11:24 pm

A gc-s questben én úgy emlékszem nem randomra adja a recit, de tény hogy több idő kiszedni mint 1 icat.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 11:28 pm

Scout +1
Vissza az elejére Go down
Scout




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Oct. 31.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Dyna reci   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 6:38 pm

Szerintem PL:spoilra is belehetne rakni.
Vissza az elejére Go down
Sparrow




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 10.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: .   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 11:06 pm

Szerintem be lehetne álitani h minden kaszt csak azt a fegyot tudja használni, amire van skill.
(gondolok itt arra h a tankok tőrrel olyznak meg a kamael mindenfele fegyoval)
Nem tudom h ez megoldható e vagy nem de szerintem jó lenne.

Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 11:47 pm

A passzív fegyver skill csak extrát ad az adott kasztnak arra a fegyverre. A több féle fegyver használata pedig színesíti az adott kasztot, 5k-s high rate-eken szoktak néha ilyen módosítással élni, de csak a hozzá nem értő adminok.
Vissza az elejére Go down
Tyrnal




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Nov. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 11:59 pm

Sparrow ez elég nagy hülyeség már megbocsáss. Az nem zavar hogy a bufferek egy részének és a variknak csak sima weapon masteryjük van? Akkor Ők ne használjanak fegyvert?
Vissza az elejére Go down
Sparrow




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 10.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 10:23 am

Mivel a buferek végig wep masteryt kapnak, ami szerintem azt jelenti h mindenféle fegyot tudnak használni. De lehet én tudom rosszul.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 2:13 pm

Sparrow írta:
ami szerintem azt jelenti h mindenféle fegyot tudnak használni

De ez független a weapon masterytől (low lvl van mindenkinek) és a kaszttól, mivel offon is minden erősebb tank íjjal és tőrrel rohangászik, szóval mindenki tudja az összes fegyvert forgatni (kivéve persze pl a dual daggert).

Nem tudom mennyire vagy jártas ilyen téren, de a legjobb bd-k offon (lásd Pellegri) egy medusa alatt lecanceleznek mindent az ellenfelükről tőrrel, majd íjjal olyan crit damage-ük van, hogy szétlövik akkor is ha heavyben van. Más kérdés persze ha nem akad a medusa. ^^

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nem beszélve arról, hogy a herok 50-60%-a (ha nem több) a pole-t veszi ki szintén cancel miatt.
Vissza az elejére Go down
Sparrow




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 10.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 2:41 pm

Kösz az infót, egyáltalán nem vagyok jártas ezekben a dolgokban:)
Én elhiszem neked, csak felmerült bennem ez a dolog és gondoltam leírom.
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 11, 2011 3:10 pm

Fanasy Isle-n a játékok jutalmát esetleg lehetne egy kicsit növelni, ugyanis a "keresd a párját" (snow nevezetű npc-nél) a játék megnyerése esetén általában 5-15 Fantasy Isle Coint ad függően az ügyességedtől. Egy sapka beváltásához pedig 4386 item kell. Ilyen értékekkel néhány év alatt csak összejön 1 sapi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tyrnal




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Nov. 21.

Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 2:28 pm

A weapon masteryt pedig minden kaszt megkapja lvl 10 alatt. Éppen ezért van az hogy (majdnem) minden fegyvert tudnak a kasztok használni. Szerintem ez így maximálisan rendben van, mert színesíti a játékot és néha váratlan dolgokkal találkozik az ember egy pvp közben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??   Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren?? - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Playerek-- TI min változtatnátok a szerveren??
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Kapcsolat :: Javaslatok-
Ugrás: