L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Item eltünések

Go down 
+10
theorysan19
Davidka
Unbreakable
ITI
Tyler
petmen
Hoshi
DissectioN
Vacak
Keke
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Keke




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Oct. 22.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 9:09 pm

MyLittlePony karakteremtől eltünt 2 ékszerem
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 9:38 pm

Sajnos az uj verzioban valami hiba volt, es tenyleg eltunt par item, gyorsan eszrevettuk, hogy baj van, de addigra mar jopar cucc odalett. Logban szerencsere minden eltunt itemnek nyoma van, ugyhogy mindenki vissza fogja kapni a cuccait. Kis ido ugyan kell hozza, de minden vissza fog kerulni a gazdajahoz.
Vissza az elejére Go down
Keke




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Oct. 22.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 9:44 pm

Vacak írta:
Sajnos az uj verzioban valami hiba volt, es tenyleg eltunt par item, gyorsan eszrevettuk, hogy baj van, de addigra mar jopar cucc odalett. Logban szerencsere minden eltunt itemnek nyoma van, ugyhogy mindenki vissza fogja kapni a cuccait. Kis ido ugyan kell hozza, de minden vissza fog kerulni a gazdajahoz.


Köszi szépen:D
Vissza az elejére Go down
DissectioN

DissectioN


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Oct. 21.
Tartózkodási hely : Aprajafalva

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 9:56 pm

Okés, értettem Smile
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 11:52 pm

Mivel sajnos több mint 500 tárgyat érintett a gond, így ma nem tudunk már mindenkinek mindent visszaadni Sad, de azon vagyunk, hogy minél hamarabb megkapjátok az elveszett tárgyakat.
Vissza az elejére Go down
petmen




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 16.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeKedd Nov. 16, 2010 1:50 pm

Nekem petmen karakteremtől tünt el egy darab tateossian erring:(
Vissza az elejére Go down
Tyler




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Nov. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Újabb item eltünés   Item eltünések I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 7:46 am

Hello

Mylittlepony karaktertől (Keke karaktere)

Eltünt egy Dynasty mace , kb 16.-án 23:00-és 24:00 között esett ki, és 17.én 6:40 kor már nemvolt a karakternél.

Valami ötlet esetleg ? illetve orvoslat ?
Vissza az elejére Go down
ITI




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 17.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 9:26 am

Tyler írta:
Hello

Mylittlepony karaktertől (Keke karaktere)

Eltünt egy Dynasty mace , kb 16.-án 23:00-és 24:00 között esett ki, és 17.én 6:40 kor már nemvolt a karakternél.

Valami ötlet esetleg ? illetve orvoslat ?

23:00 és 23:20 között esett ki az item.
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 1:45 pm

Tyler Vacakot idézem :
"
Ez volt a drop:
[16 nov. 23:04:38] CREATE:Party, item ********:Dynasty Mace(1), L2PcInstance:MyLittlePonY[********], L2PcInstance:MyLittlePonY[********]

Itt dobta ki:
[17 nov. 4:42:51] SETOWNER:Drop, item ********:Dynasty Mace(1),L2PcInstance:MyLittlePonY[********]

Es itt vettek fel:
[17 nov. 4:42:54] SETOWNER:Pickup, item ********:Dynasty Mace(1), L2PcInstance:****[********]

"

Az item nem eltünt hanem kidobtad/kiesett .
Vissza az elejére Go down
Davidka




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 17.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 8:52 pm

nekem SHiling nevu karimbol tunt el egy dyna crusher meg egy dyna mace
Vissza az elejére Go down
Davidka




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 17.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 9:02 pm

ja csak dyna crusher masik megvan sorry
Vissza az elejére Go down
theorysan19




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: callmetheory   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 6:07 pm

nekem egy saint spear tünt el:(
Vissza az elejére Go down
theorysan19




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: callmetheory   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 6:09 pm

de lehet a clan whbol :/
Vissza az elejére Go down
theorysan19




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: callmetheory   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 6:12 pm

es nem to 3 vagy 3 cudgel is eltunt :S a clan whbol,ha palyer vette ki sorry :S
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 6:45 pm

Minden, a szerver hiba miatt elveszett item potolva lesz. A clanwh-kbol eltunt itemek is. Ha a keresett item ezek kozott van, akkor vissza fogjatok kapni, ha nem, akkor az az eltunes nem a szerver hibajabol kovetkezett be.
Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 7:29 pm

es kb mikorra ? ha szabad erdeklodni..
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 7:53 pm

Valoszinuleg 2 reszletben kerulnek majd vissza az itemek: az elso (azok az itemek, amelyek karaktereknel voltak) ma vagy holnap kezdodik. A masodik (clanwh) nem ilyen egyszeru, azzal meg varni kell kicsit.
Vissza az elejére Go down
Milka




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 9:19 pm

Helo nekunk a cwh-bol tunt el jopar dolog föleg fegyverek jolenne ha visszakapnank oket, elöre is kösz
Vissza az elejére Go down
Milka




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 9:21 pm

pontosoan nemtudjuk hogy mik de par dolog megvana fejunkbe, amugy a FaceofPower cwh-bol tunt el eleg sok minden
Vissza az elejére Go down
theorysan19




Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. Nov. 04.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: callmetheory   Item eltünések I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 9:33 pm

igen,de csak 4 unknek volt joga,es kb 10 éve ismerjuk egymast,es ha vki kivete volna tudná a másik,de attol még persze lehet hogy uyg tortent,es koszonjuk!
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 12:18 pm

Mostmar a CWH-kbol eltunt itemeket is visszaadja a Mikulas. Pontosabban azok kapjak vissza az eltunt itemeket, akik utoljara betettek azokat a CWH-ba. Ehhez van egy kis segitseg a weblapon, a Statisztika menu alatt. (meg tudjatok nezni, hogy melyik karakter kaphat vissza cuccot, es mennyit)
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 37

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 9:58 pm

nem irt ki semmit, hogy mit add vissza. vagy automatikusan berakja cwh-ba vagy nem működik. megnéztem cwh-t de nem igazán tűnt fel semmi "új" item.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 3:13 pm

Mostmar mennie kell. Probald meg ujra, pls! (es a tobbiek is, akiknek eddig nem adott semmit)
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 37

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 7:47 pm

semmi nem történt most se
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 10:45 pm

Hm, utananezek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Item eltünések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Item eltünések   Item eltünések I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Item eltünések
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: