L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Vegyes

Go down 
+14
Deathw
Alric
Erza
Hoshi
Keke
Tyler
Unbreakable
DissectioN
Vacak
Steve
Suffering
Scout
blarke
DividedSoul
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 10:33 pm

Dede, Parme ott van, ahol kell lennie, egy instance-ban. Nem konnyu a quest, de csak egyszer kell megcsinalni, utana mindenki masnak eleg mar a Path to Hellbound.
Vissza az elejére Go down
Keke




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Oct. 22.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 10:34 pm

Hoshi írta:
Voltatok Baylornál?

Nem voltunk de eddig masik szerveren nem kellett én pl ott találkoztam parmével lent és folytathattam a questet, de ezekszerint én tudtam rosszul:S
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 15, 2010 10:51 pm

Régen úgy volt Smile De most már freya időszámítás van Smile
Vissza az elejére Go down
Tyler




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Nov. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Den of evil reci quest   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 11:07 am

Helloka,

Den of eviles reci questnel a a summonolos boss resze nem muxik vagy az npc nem spawnol,
Guardian of the Altar ez lenne az npc ahol summolni kell. Ha esetleg nem talaltam meg egy helyet valaki mutasson plz, de sztem nincs sehol.

Üdv.
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 11:36 am

Sajnos az még hiányzik.
Vissza az elejére Go down
Tyler




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Nov. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Továbbra is Den of Evil   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 5:07 pm

Hali

Lehet reciket és matikat váltani a questből, de a mati váltáson nincs quest reward rate szorzó , ez szándékos vagy nem ? ugyanis ha 3-4 mob / 1 DB mati az jó arány akkor bocsánat, de sztem nem feltétlen korrekt.
Javasolnék némi emelést a rewardon mert olyan eséllyel kb dropra kidobják a matit a mobok, nem még hogy questeljél ...

Üdv Tyler
Vissza az elejére Go down
Scout




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Oct. 31.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Dropcalc   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:41 pm

Hi megakrtam nezni par moirai reci+km-et hol esik:# Hiba! Meghiúsult kérés: hibakód= 1146
# hiba= Table 'v_freya_sieghardt.etcitem' doesn't exist
# kérés= SELECT * FROM etcitem WHERE item_id = '15783'
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hgjbcv34/web/inc/sys_lib_db.php on line 28

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hgjbcv34/web/inc/page_drop.php on line 312
Table 'v_freya_sieghardt.weapon' doesn't exist .Vmi nemjo a dropcalcal. Neutral
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 1:14 pm

Tul gyors voltal, most nezd. Smile
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 12:31 am

A főoldalon a karakter infó nem működik:
"
# Hiba! Meghiúsult kérés: hibakód= 1146
# hiba= Table 'v_freya_sieghardt.weapon' doesn't exist
# kérés= SELECT weapon.item_id,weapon.name,items.count,items.enchant_level,items.loc FROM weapon,items WHERE weapon.item_id = items.item_id AND items.owner_id = 268546983 ORDER BY weapon.name
Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hgjbcv34/web/inc/page_login.php on line 63
Hiba! Meghiúsult kérés:
# hibakód= 1146
# hiba= Table 'v_freya_sieghardt.armor' doesn't exist
# kérés= SELECT armor.item_id,armor.name,items.count,items.enchant_level,items.loc FROM armor,items WHERE armor.item_id = items.item_id AND items.owner_id = 268546983 ORDER BY armor.name
Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hgjbcv34/web/inc/page_login.php on line 66
Hiba! Meghiúsult kérés:
# hibakód= 1146
# hiba= Table 'v_freya_sieghardt.etcitem' doesn't exist
# kérés= SELECT etcitem.item_id,etcitem.name,items.count,items.enchant_level,items.loc FROM etcitem,items WHERE etcitem.item_id = items.item_id AND items.owner_id = 268546983 ORDER BY etcitem.name
Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/hgjbcv34/web/inc/page_login.php on line 69
"
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 10:01 am

Commonrobot-ból hiányzik a s-ses dual kard Smile
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 10:15 am

bele fog kerülni Smile
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 11:04 am

Karakter info javitva.
Vissza az elejére Go down
Alric

Alric


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 18.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 7:08 pm

Voltunk festival of darknessben és hiába értünk el több pontott mint a rekord, nem regisztrálta be az eredményt.
Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 7:58 pm

Valoszinuleg elkestetek vele
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 12:51 pm

Szeretném ha kicsit részletesebben kiírnátok a developerbe, hogy mégis mit javítottatok skillek és petek alatt. A petek sebessége lecsökkent. Megtudhatnám, hogy mire volt ez jó?


szerk.: S-es itemek jobban jönnek farmolásból, mint a bossokból. Elég ha egy karakter elkezd farmolni és többszörösen jön az item.... minthogy egy party végig veri a bossokat. Valami egyensúlyt kéne találni erre...
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 1:56 pm

Erza írta:
Szeretném ha kicsit részletesebben kiírnátok a developerbe, hogy mégis mit javítottatok skillek és petek alatt. A petek sebessége lecsökkent. Megtudhatnám, hogy mire volt ez jó?


szerk.: S-es itemek jobban jönnek farmolásból, mint a bossokból. Elég ha egy karakter elkezd farmolni és többszörösen jön az item.... minthogy egy party végig veri a bossokat. Valami egyensúlyt kéne találni erre...

A szerver l2j forrás Vacak és én általam változtatott verziójára épül. A skilleken és a peteken nem mi módosítottunk, és főleg a petek még további változásokon fognak keresztül menni, így amíg nem lesz végleges, addig mi nem nyúlunk hozzá. Reméljük nem is kell.

S common ügyben lesznek változások még, addig fogjátok föl mint egy Eventet Smile.
Vissza az elejére Go down
Tillana




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Nov. 24.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 1:33 pm

Th-nak van egy Stealth nevű skille melyet bugos véleményem szerint, hiszen elnyomom a skill-t utána egy fake death-et és felkelek a mobok továbbra is rám aggroznak.Túl sokszor látok olyant hogy a nálam kisebb mob evazta a backstabet és egyéb finomságok.. lehet rá kéne néznetek erre Smile
Előre is köszönöm ha történik valami változás.
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 24, 2010 6:19 pm

Aden világában a szerver indulásakor "temérdek" npc volt elszórva minden városban (Gludintól Heineig Gitantól Shutgardig) /Shotos Sanyi(k), AllInMannon(ok), Taurin(ok), stb.../. Valószínűleg nagy npc járvány vonulhatott végig a szerveren , mely során a npck többsége vagy eltünt vagy csak megunták és hazamentek. Ha lehetséges akkor kéretik vissza küldeni a melóba az npcket, főleg ha lehetséges a kovácsoknál elhelyezett taurinokra gondolván.
Már ha nem nagy fáradság.
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 25, 2010 1:18 pm

Steve írta:
Aden világában a szerver indulásakor "temérdek" npc volt elszórva minden városban (Gludintól Heineig Gitantól Shutgardig) /Shotos Sanyi(k), AllInMannon(ok), Taurin(ok), stb.../. Valószínűleg nagy npc járvány vonulhatott végig a szerveren , mely során a npck többsége vagy eltünt vagy csak megunták és hazamentek. Ha lehetséges akkor kéretik vissza küldeni a melóba az npcket, főleg ha lehetséges a kovácsoknál elhelyezett taurinokra gondolván.
Már ha nem nagy fáradság.

Problémáról tudunk a napi nap (késő délután) minden eltünt npc-t újra kirakom.
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 12:07 pm

- Find Pairs Event Fantasy Islandon

Próbáltuk, de nem történik semmi. Az NPC elindítja az eventet, de nem változunk át nyuszivá. de lehet én tudom rosszul Smile de hogy jót is mondjak a másik fantasy isle-s amit beraktatok működik. igaz amit közbe dobnak a kockák 2 fajta itemet nem lehet mit kezdeni velük, de legalább ezt lehet csinálni Smile
Vissza az elejére Go down
Scout




Hozzászólások száma : 14
Join date : 2010. Oct. 31.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Siege idopont   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 8:53 pm

Hi! 2hete siege után ujra regéltünnk.Ki is irta kovetkezo siege Nov. 28. Mára world info, sieges npc a var elott irja kovetkezo siege december 26. akkor most mivan? bugos?
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 27, 2010 9:21 pm

Rosszul irja ki, a normal idoben, azaz most hetvegen lesznek a siegek.
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 1:17 am

Knight's Epaulette -t a fortressnel 100-asaval dobja a guard. ez mi? parnapja meg nem igy volt enne ka tizede volt csak.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 10:30 am

Mivel a loot magától nem változik meg, gondolom ez csak valami kis könnyítés. Smile
Vissza az elejére Go down
Alric

Alric


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Oct. 18.

Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: sel mahum   Vegyes - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 8:48 pm

Sel mahumban a moboknak ancient weapon resistje van, pedig a statjukban nem írja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vegyes - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vegyes   Vegyes - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vegyes
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: