L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Csevegö

Go down 
+5
matu11
Unbreakable
Vacak
Megyespite
DividedSoul
9 posters
SzerzőÜzenet
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 4:49 pm

Üzenjetek
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 6:29 pm

Letöltöttem a Freyát de inditáskor állandóan critet kapok nagyon örülnék ha vki feltenne egy alap systemet a honapra v linkelne mert amiket én eddig találtam mind rossz volt!
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 11:18 am

Weblapon chatboxban van egy link, azt probaltad mar? Nem tudom, mennyire jo a system mappa, de a link mukodik. Smile
Vissza az elejére Go down
DividedSoul
Admin
DividedSoul


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2010. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : Florida

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 9:31 am

ha jol láttam sikerült Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://l2chaotic.selfip.com/
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 1:39 pm

Találtam egy nagyon jó blog bejegyzést érdemes a commenteket is végig olvasni, hát igen kolis idők kajája, olcsó kaják. Kolisoknak, kezdő informatikusoknak kötelező elolvasni!!! Very Happy

http://malackaraj.blog.hu/2010/11/10/csoron_enni
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeCsüt. Nov. 18, 2010 5:13 pm

Skacok naqyon elment a kedvem a játéktól valahogy segitsetek hogy visza jöjjön mert Antikocka lettem :DD
Vissza az elejére Go down
matu11




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Nov. 26.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 5:08 am

Srácok egy közérdekü infóVery Happy
Vannak akik 5-6an borulnak barakielnél de van akinek elég egy sps egy tank és egy healer:D Hajnalba szép volt legközelebb jön a videó is:D
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Dec. 25, 2010 11:24 am


santa Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk minden kedves játékosunknak. santa


L2 Chaotic GM Team. rendeer
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 12:10 pm

2011. 01. 02. 11:09

101 player
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 6:29 pm

2011. 01. 04. 17:29

126 player
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:32 pm

2011. 01.14. 16:32

70 player
Vissza az elejére Go down
Steve

Steve


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Gép előtt

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 10:54 am

2011. 01. 15. 9:54

50 player

Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 10:56 am

ugylatszik steve nem volt veszmadar.
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:03 am

Ha körülbelül hasonló időpontokban készítené ezeket a mentéseket, akkor jobban követhető lenne az online játékos szám változás, de ebből max az látszik, hogy a szerverről sokan 5 előtt nem jönnek föl.
Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:36 pm

a lenyeg ugyanaz nagy gaz van
Vissza az elejére Go down
Fadeheart
Admin
Fadeheart


Hozzászólások száma : 156
Join date : 2010. Oct. 07.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 1:20 pm

Gyakorlatilag, nem ugyanaz.
Két fontos dolgot kell figyelembe venni, az egyik a restart ideje (offline trades karik miatt), a másik az időpont. A legtöbben délután játszanak, ez tény, és ha értékelhetően játékoszámváltozást akarjuk figyelemmel kísérni, mindenképpen figyelembe kell venni ezeket.
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 3:31 am

Skacok remélem senki se volt Noise Night Life koncerten és mindenki megúszta a hiradóba az fog menni h pár fiatal tömeg verekedéséböl pánik lett és eltaposták az emberek egymást a valódi hír h 6 -.- -.- jókedvében megkéselt 6 ártatlan fiatalt majd ezek után 3 csaj bele is halt bár én 4zsákot láttam de mind1 szóval ezek után a pánik roham miatt halálra taposták egymást és eddig 12 halottról tudok ha bármi új infom lesz kiirom nektek de ez nagyon gáz baszki jó h csak a kapuban melóztam és nem mentem be bulizni lehet nem tudnám leírni ezt a pár sort nektek :S
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 10:56 am

Valoban 3 aldozatrol volt szo reggel a hiradoban, remelem, te tevedsz. Azert borzaszto, hogy ilyen megtortenhet.

Helyet bezarni, szervezoket lecsukni! Akkor talan majd meggondoljak masok is, hogy beengednek-e ketszerannyi embert, mint amennyi a hely kapacitasa. (2x annyi ember = 2x annyi bevetel, csak ez eleg nagy ar erte)
Vissza az elejére Go down
Megyespite




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Oct. 24.

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 12:26 pm

West Balkán 4ezer féröhejes de akkor már hering party van e helyett 10 ezren voltak bent és még kb 2-3 ezer ember várt kint az épület elöterében ott történt a késelés ami a magyar média szerint pánik rohamban haltak bele de miböl lett a pánik valaki hangosatt fingot v mi ? Nem azért tötrt ki a pánik meg a cigányok késeltek-á nem borzasztó Kadosa Kingát ismertem sajnos :S
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 5:48 pm

Vacak írta:


Helyet bezarni, szervezoket lecsukni! Akkor talan majd meggondoljak masok is, hogy beengednek-e ketszerannyi embert, mint amennyi a hely kapacitasa. (2x annyi ember = 2x annyi bevetel, csak ez eleg nagy ar erte)

Hát igen, de hogy egy kis szó játékkal éljek ez itten a West Balkán, itt ilyenre ne is számíts, 2 hét múlva már nem lesz érdekes, nem fog róla senki beszélni, a clubbok újra "kinyitnak" és folyatják ott ahol pár nappal ezelőtt abba hagyták, sajnos. Én igazából azt nem értem ilyenkor hol vannak a sünök? én még nem jártam olyan disco/club ki hogy hívja környékén ahol eldugott helyen ne sündörögnének részeg fiatalokra vadászva...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegö Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegö   Csevegö I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegö
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Off Topic-
Ugrás: