L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Skillek, debuffok

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Niavell




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 15.

Skillek, debuffok Empty
TémanyitásTárgy: Skillek, debuffok   Skillek, debuffok I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 1:48 pm

Halihó!

Nem tudom, hogy ezek a dolgok eddig kinek tűntek fel és kinek nem, de már kicsit kezdenek túl abszurdak lenni.

Nos kezdjük az elején.

Fel vannak húzva ugyebár a debuffok. Ez miben nyilvánul meg?

- Wind Strike(lvl5)/Vampiric Touch (lvl2) is tökéletes arra, hogy megölj egy 85-ös kaktert. Ez nekem hihetetlen volt ilyet még máshol nem láttam...
- A Root (lvl9), amit 40ig kap az ee és a cardi, az kb ugyanúgy bejön mobra/playerre, mint a pp/se lvl 33-asa.
- A Soulhound, ami ugyebár sok kedves skillel rendelkezik... simán elrakja lvl1es Disarmmal a kezedből a fegyvert 85-ös karira (buffban) 5-ből 3-szor, pedig ennek a kasztnak baromira másról kéne szólnia. Hagyjuk csak a Doombringerre a fegyó elrakást...
- A stun esély az még erősebb, mint bármi. Egy 81es dancert is képes bestunolni egy 50-es mob. (Tankoké a top.. íjjászé már nem annyira...)

Nem értem, miért kellett belenyúlni ezekbe, de nem hiszem, hogy ez így teljesen normális.
Vannak debuffok, amik így is alig jönnek be és vannak olyanok, amiknek köze nem lenne a karihoz ilyen szinten és mégis bejön, mégis megdöglesz tőle.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Skillek, debuffok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skillek, debuffok   Skillek, debuffok I_icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 9:33 pm

Niavell írta:
- Wind Strike(lvl5)/Vampiric Touch (lvl2) is tökéletes arra, hogy megölj egy 85-ös kaktert. Ez nekem hihetetlen volt ilyet még máshol nem láttam...

Gondolom most kezdted az l2-t mivel ez offon is így van lesd meg olyn.
Vissza az elejére Go down
 
Skillek, debuffok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Quest - Transfomr Skillek
» Sub Class skillek megtanulása ( Certificate )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: