L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések

Go down 
+2
sakic
Vacak
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 10:33 am

Szerver, honlap, ventri, fórum,stb. eléréssel kapcsolatos kérdések
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 4:06 pm

A kérdésem az lenne, hogy amikor a system mappából indítom a klienst, akkor újraindítja a windowst, ha az updates indítóval, akkor álltalános védelmi hibával kidob. Check file, update megvolt.
Ez lényegében azóta van, hogy az egyik nap critet kaptam a kliensen azóta nem tudok belépni. Nem tudok rájönni mi lehet a problema. Ez lenne az egyik.

A másik csatlakozási problémám, egy másik gépen van. Újra lett rakva, és azóta folyamatosan critet kapok pár óra játék után. Újra indítom a gépet, és akkor semmi probléma nincs. Folyamatosan valami CPU frissítésre hivatkozik, de az eredeti telepítőjével lett felrakva.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 4:48 pm

Elso korben 2 kerdes: milyen oprendszerek vannak gepeken, illetve hogy neznek ki a hosts fajlok?
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 4:54 pm

Az első gépen vista van, a hots a chaotic oldaláról lett beírva.
A második gépen NT-t raktam, és az a hots is chaoticos, bár az Nprotevc-t a mysticről szoktam hozzáírni
(innen melóhelyről ennyi telik)
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 5:09 pm

Lathatnank azokat a hosts bejegyzeseket?
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 5:19 pm

Kb este 7 kor leszek otthon, az én gépemen meg tudom nézni. De a bátyám gépén nem. enyém a II. gép az újrarakott.
nprotec hibának tünik?
Ha akkor is fenn vagy fórumon, akkor visszatérünk rá.
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 8:24 pm

193.138.125.47 l2testauthd.lineage2.com
193.138.125.47 l2authd.lineage2.com
193.188.140.22 nprotect.lineage2.com
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 8:28 pm

Az nprotectes sor nelkul probaltad mar?
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 9:11 pm

most a honlap nprotec soraqval nezem, egyelore nem kaptam critet
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 8:46 am

193.138.125.47 l2testauthd.lineage2.com
193.138.125.47 l2authd.lineage2.com

193.138.125.47 nProtect.lineage2.com
193.138.125.47 update.nProtect.com
193.138.125.47 update.nProtect.net

akkor jelenleg ezzel a hots összetevővel futok, de ugyanúgy ugyanazzal a hibakóddal critelek. Este 8-11ig bent voltam, és akkor megkaptam a critet.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 10:18 am

Vacak írta:
Az nprotectes sor nelkul probaltad mar?
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 10:33 am

Este 12kor már nem nézegettem nprotec nélkül.
De az a sor nem gameguard hiba kiküszöbölésére jött be?
Elvileg nélküle be se enged, de este megnézhetem. Ha a freya kliens már javított gameguard-dal van akkor elképzelhető, hogy így is beenged?
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 11:26 am

Igen, elkepzelheto.
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 9:04 am

Megnéztem, de az account-ig se engedett be
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 9:57 am

Passz, nalam pl. tokeletesen mukodik GG emulator nelkul is.
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 10:12 am

Értem, de engem nem enged be. Az a baj, hogy este hazamegyek megnézem az instrukciód, és másnap itt melóhelyen beszélek róla. Otthonról 10-11 körül már nem akarlak zaklatni, itt meg érdemben nem tudok megnézni semmit.
Eddig az nprotec nélkül GG hibát írt, és felrakott netre, egy gg hibaoldalra, tegnap még azt se tette. Ha a freya kliensnek a nélkül is mennie kell, akkor viszont mindenkinel menni kellene. Valami komolyabb beallitási hibám, vagy "influenzám" lehet. Épp ezért lett újrarakva a windows is, de minden alkalmazásom ugyanabba a hibába esik mint előtte, plussz az L2 mostmár igy müködik. Ha 10-12 éves lennék, már rég megoldottam volna, de így vén fejjel már nehezebb. Azt se értem mit csinálok néha.
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:20 am

Na mostmár végképp elvesztettem a fonalat, tegnap az nprotec sor nélkül is beengedett a kliens, de a vége ugyan az lett, 2-3 óra play, és utánna crit, valami cpu driver up-to date-re hivatkozva. Shocked
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:28 am

Tuzfal, virusirto?
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 10:24 am

Tűzfal kikapcsolva, a vírusírtó Avast, de már úgy is próbáltam, hogy beállítottam kivételek közzé az L2-t
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 10:27 am

Sajnos neha nem szamit, hogy ki van kapcsolva. Regen pl. a NOD akadt ossze az L2-vel, nem kellett mennie, eleg volt, ha fel volt telepitve. Bar lehet, hogy nalad egesz mas a helyzet. A pontos hibauzenetet be tudnad ide masolni? (amit a critnel kapsz)
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 10:29 am

lementettem otthon a gépre, de mint tudod meló helyen vok, de megpróbálom átküldetni magamnak. A nejem hátha lesz oly kedves. Bár ha rajta múlna tiltó listára rakná az egész játékot.
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 11:03 pm

2


A hozzászólást sakic összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 12, 2011 4:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kerian




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 08.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 8:29 pm

Üdv!

Regisztráltam, frissítettem, ezzel nincs gondom, de a host file-t nem engedi menteni miután beírtam a server paramétereit, az alábbi szöveget kapom:

WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts fájl létrehozása sikertelen.

Ellenőrizze az elérési út és a fájlnév helyességét.

Fogalmam nincs mi a problémája, ha valami ötletetek van plz segítsetek!
Jah Vista oprendszerem van (ha ez segítség)

Előre is köszi
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 10:34 pm

A vista nem engedi atirni a hots-t. Magasabb hozzaferesi jog kell
Vissza az elejére Go down
sakic




Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Jan. 04.

Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 4:55 pm

2011.1.4 23:25:40
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ @ 2715 MHz 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 9400 GT (7813)
PosCode : LS1(216) 0:0:0 2/0 [496]

The CPU driver is not up-to-date. Please download the latest driver.

History: UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések   Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csatlakozással / eléréssel kapcsolatos kérdések
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Kapcsolat :: Kérdések-
Ugrás: