L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Noble Enhancement Stone

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tyrnal




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Nov. 21.

Noble Enhancement Stone Empty
TémanyitásTárgy: Noble Enhancement Stone   Noble Enhancement Stone I_icon_minitimeKedd Dec. 21, 2010 4:40 am

Sziasztok.

Valamilyen formában hozzáférhetővé tudnátok tenni a noble enchancement stone-t. Gondolok itt valami mob droppra/spoilra vagy mondjuk G-Medalért meg lehessen venni. Ugyanis a Feya eventből az a pár darab semmire nem jó mert egy vesper szetthez több mint 2k kell. Droppban láttam hogy destructionban levő mobokból kellene esnie elég jól, de hiába öltünk ott nem esett senkinek.

Köszi előre is.

Tyrnal
Vissza az elejére Go down
Unbreakable
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 299
Join date : 2010. Aug. 20.
Tartózkodási hely : Aden

Noble Enhancement Stone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noble Enhancement Stone   Noble Enhancement Stone I_icon_minitimeVas. Jan. 09, 2011 7:27 pm

Mi is össze számoltuk és valóban irreálisan sok gracias itemert lehetne nooble vespert váltani, több ötlet is felmerült köztük a g.medalról való váltás.
Vissza az elejére Go down
Tyrnal




Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Nov. 21.

Noble Enhancement Stone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noble Enhancement Stone   Noble Enhancement Stone I_icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2011 6:12 pm

Már az is nagy segítség lenne ha pl csak az infinity-s item kellene hozzá. Akkor kisebb partyval is farmolható lenne az item. És meg mindig nem lenne egyszerű, hiszen 2000 kifarmolása meg mindig hosszú infinity-ben is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Noble Enhancement Stone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noble Enhancement Stone   Noble Enhancement Stone I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Noble Enhancement Stone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: