L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 80+os Bossok Dropja

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tyler




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Nov. 15.

80+os Bossok Dropja Empty
TémanyitásTárgy: 80+os Bossok Dropja   80+os Bossok Dropja I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 9:46 pm

Sziasztok,

Érdekelne mindenki véleménye, hogy mitszóltok a 80as bossok dropjához, mert szerintem gyakorlatilag értelmetlen, hogy bentvannak, mivel semmi nem esik S-es Keymatikon kívül belöllük, rendben, hogy nemtart nagyon sokba megölni őket, de azért dobhatnának valamit, 1-2 EWS, 3-4 EAS, néha egy-egy blessed, gyakorlatilag 8 bossbol utottem eddig 13 eas-t és 1 ewst, szerintem kicsit gyászos és valami javításra vagy korrekcióra szorulna.

Előre is kösz az észrevételeket.

Tyler
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

80+os Bossok Dropja Empty
TémanyitásTárgy: Re: 80+os Bossok Dropja   80+os Bossok Dropja I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 9:54 pm

Elég nehéz kérdés, írtam én is egy javaslatot ilyen témában. Nem lenne jó, ha az lenne mint wipe előtt, hogy élő bosst gyakorlatilag nem is lát az ember. Valami olyan boss reward kell, ami már megéri, viszont annyi előnyt nem jelent, hogy folyamatos farmolás alá essenek.
Vissza az elejére Go down
 
80+os Bossok Dropja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bossok frissites utan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Szavazások-
Ugrás: