L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Vesper Fighter

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 8:16 pm

dropcalc szerint 10 % ra van benne a km es semmit nem csinal spoilra csak kiirja h
You use sweep ... es szevasz nem szed ki semmit orakat probaltam jo lenne ha kezdenetek vele vmit..
a moob neve Savior solina , Monasterybe talalhato 83-s , es a RECIT is szokoevbe 1 xer dobjak
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 10:25 pm

Nagyon szerencsétlen vagy akkor, bár először nekem se volt jobb, kb 40 mob után viszont egymás után három mob is adott keyt.
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 37

Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitimeCsüt. Dec. 09, 2010 11:57 pm

Jó ez igy ne legyen kinyalva a seggünk! igyis bekerültek mati moobok amiket ellenzek még msot is!!!
Vissza az elejére Go down
Deathw




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Sep. 01.

Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 8:21 am

Ez az PONT ILYEN valaszt vartam 40 moob/3 db km -.- jo.
Vissza az elejére Go down
Vacak
Admin



Hozzászólások száma : 487
Join date : 2010. Aug. 15.

Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitimePént. Dec. 10, 2010 9:09 am

10% mellett a 40 koruli mobbol 3-4 keymati teljesen realis. Nyilvan ha szerencsed van, jon tobb is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vesper Fighter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesper Fighter   Vesper Fighter I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vesper Fighter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: