L2 Chaotic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Chaotic Forum

Lineage 2 Chaotic server forum
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépésserver honlap

 

 Quest Bugok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 10:01 pm

Előre sry ha csak én néztem be valamit, de adott egy Primeval quest: A Powerful Primeval Creature

Dinn indítja a sziget elején. 150 Dinosaur Tissue-t és 1 Ancient Egg-et kell összeszedni a környező vadvilágból 1 boss fegyver receptért. Az Ancient Egg viszont nem dob semmi hiába van felvéve a quest (megöltem vagy 40 db-ot). Lehet csak a drop rate alacsony, ha nagyon gáz kérem emeljétek kicsit, illetve nem bánnám ha leírná valaki, hogy mennyire esélytelen (hány %) a dolog. Smile
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 10:22 pm

Csináltam a questet 2napja és semmi probléma nincs benne. próbáld jobban Smile
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 04, 2010 10:46 pm

Ha a semmi probléma alatt azt érted, hogy egy 75X-es szerveren órákat questeljek egy a-s fegyver receptjéért nem is magáért a fegyverért, mert alacsony a drop rate. Very Happy Sokan keverik a low rate-es felfogást a high rate-el, itt nem arról szól a dolog, hogy egész nap questelj. Smile
Vissza az elejére Go down
Erza




Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Nov. 13.
Age : 38

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 12:28 am

song/dance alatt kijött 4-5 item. abból szerintem ez korrekt drop... szerintem te csinálsz valamit rosszul

szerk.: 1. a quest rate 20as. kérdezz meg egy gm-t, hogy 75os szeron miért 20as ez?
2. neten van leírás a quest-röl javaslom nézd meg jobban. Smile
Vissza az elejére Go down
Hoshi
Admin2
Admin2



Hozzászólások száma : 364
Join date : 2010. Oct. 07.

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 1:38 am

1% a tojás drop alap rate, ami 20 rate felszorozva 20%, tehát átlagban minden 5ik mob. Ha neked a 40ik se dobta, akkor piszok nagy peched van :S.

20x rate csak a drop, ezenkívül a Quest Reward ratek is emelve vannak fajtától függően 2-5-10-re, így összeségében 40-100-200x Quest ratek vannak a szerveren.
Vissza az elejére Go down
Theo

Theo


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Heine

Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitimeVas. Dec. 05, 2010 11:39 am

Nem lehet hogy több féle Ancient Egg van, és van amelyik nem dobja ? (ergó lehet csak rossz helyen öltem őket , vagy nem szeretnek engem ^^)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Quest Bugok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quest Bugok   Quest Bugok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Quest Bugok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» QUEST - Hellbound quest (caravan relation)
» Vegyes
» Calculatoros quest
» Quest - Get a Pet ( Wolf - Farkas )
» Quest - Transfomr Skillek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
L2 Chaotic Forum :: Bugok-
Ugrás: